ROMWE GIVEAWAY

22.11.11


Kolejne (sztuczne) futro w mojej kolekcji. Wiecie może coś na temat tego, czy sztuczne futra rzeczywiście nie dają wystarczającego ciepła podczas mrozów? ;)

ps. niżej giveaway z romwe.com






______________________________________________________________________
______________________________________________________________________



Mam też dla Was giveaway. Do wygrania 80$ w romwe.com.
Aby wziąć udział należy standardowo:

  • polubić stronę Romwe  >klik<
  • polubić stronę Cajmel >klik<
  • zostawić komentarz ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem mailowym pod tą notką

konkurs potrwa do pierwszego grudnia włącznie :)

powodzenia!




You Might Also Like

807 comments

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Nina Závodská
    inpeaceugo@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Anna Psota
    alqua@onet.eu

    ReplyDelete
  4. Aleksandra Dawidziak
    olkad@op.pl

    ReplyDelete
  5. Wow, zakochalam sie w tym looku. Cudowna torebka! A sztuczne futra sa kul, chociazby dlatego ze nie sa prawdziwe:) No i cieple tez troche sa:P

    ReplyDelete
  6. Magda Kantor
    kantarara@tlen.pl

    :)

    ReplyDelete
  7. Agata Esmund, agataesmund@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Z chęcią bym sobie zakupiła takie sztuczne futerko, ale pociążowa figura na razie na to nie pozwala :(
    Daria Marzyńska d.marzynska@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Anna Podraza

    ohhcourtney@wp.pl

    ReplyDelete
  10. Gabriela Adamczyk
    gabrysia93@wp.pl

    ReplyDelete
  11. Małgorzata Janusz
    loreley9@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  12. Magda Radziszewska
    m.radziszewska@gazeta.pl

    ReplyDelete
  13. Iwona Kowalska
    iwona.kowalska258@yahoo.com

    ReplyDelete
  14. Ewa Tabatt
    ewcia.tab@op.pl

    ReplyDelete
  15. Magda Jasionek

    magdajasionek1@wp.pl

    ReplyDelete
  16. Anna Serafin

    fredzellek@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Joanna Moszczyńska
    asiowataa@gmail.com
    badz fb mail: asia_moszczynska@o2.pl

    ReplyDelete
  18. Weronika Adamska
    weronika.adamska@onet.pl

    ReplyDelete
  19. Gabriela Zieńko

    gabi.ryska@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Marta Mudź
    shea.marta@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Asia Zła
    asiaazla@o2.pl

    ReplyDelete
  22. Justyna Drozda, justka0604@wp.pl

    ReplyDelete
  23. Ivana Petrušová


    petrusova.ivana@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Monika Kuncewicz

    monika.kuncewicz90@interia.pl

    ReplyDelete
  25. Sandra Lehmann
    lehmann.sandra05@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Karolina Badowska

    badowska.karolina@o2.pl

    ReplyDelete
  27. Aleksandra Jeka
    aleksandrajeka@wp.pl

    ReplyDelete
  28. Milena Majak
    lenami@vp.pl

    ReplyDelete
  29. Aleksandra Gajda
    ola.gajda7@wp.pl

    ReplyDelete
  30. Klaudia Romaniuk
    klaudusiaa9011@wp.pl

    ReplyDelete
  31. Kasia Goderska
    kgoderska@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Anna Prus, retorycznie@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Marta Nowak
    atusia14@interia.pl

    ReplyDelete
  34. Daria Grzesiek
    dariagrzesiek@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Madeleine2122/11/11 09:53

    Magdalena Byra
    m_a_g_d_a_b@interia.pl

    ReplyDelete
  36. Joanna Dyba
    joanna@marzyciel.pl

    ReplyDelete
  37. Ada Makowska
    adziak2@o2.pl

    ReplyDelete
  38. Sylwia Michalak
    syl321@tlen.pl

    ReplyDelete
  39. Karolina Świątecka
    kswiateck@wp.pl

    ReplyDelete
  40. Klaudia Białecka
    claudia17@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  41. Marlena Zakrzewska
    marlena67@wp.pl

    ReplyDelete
  42. Paulina Kowalczyk
    paula9202@wp.pl

    ReplyDelete
  43. Anna Ważna

    anex_182@interia.pl

    ReplyDelete
  44. Olga Kurenna
    olgakurenna@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Katarzyna Kuniczuk
    katarzyna.kuniczuk@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Anna Dachowska
    czarnadziewczyna@wp.pl

    ReplyDelete
  47. Lidia Podniesińska
    lidia.podniesinska@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    ReplyDelete
  49. Hanna Świątnicka
    haniulka_1@wp.pl

    ReplyDelete
  50. Anna Molczyk :) ania_likes_piasek@wp.pl

    ReplyDelete
  51. ewelina tomiak
    ewelinatomiak@o2.pl

    ReplyDelete
  52. Agnieszka Borkowska
    borkosiasta@o2.pl

    ReplyDelete
  53. Kamila Wąsacz
    eskaaa@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  54. Ewa Dąbrowska
    ewunia-d@o2.pl

    ReplyDelete
  55. Magdalena Kozłowska

    magdalena.kozloowska@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Aleksandra Carossi-Gwiazdowska
    olagwiazdowska@tlen.pl

    ReplyDelete
  57. Ania Kurpas
    purplishred@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Patrycja Włoch
    patrycja.wloch@interia.pl

    ReplyDelete
  59. Magdalena Szymańska
    magdalena.alta@gmail.com

    ReplyDelete
  60. izabela.bonkowska@gmail.com


    Izabela Bońkowska

    ReplyDelete
  61. Zuzanna Słodczyk zslodczyk@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Ewelina Burzyk
    evelinka19@op.pl

    ReplyDelete
  63. Monika Kowalska
    monika555@wp.pl

    ReplyDelete
  64. Anna Janiec
    annajaniec@tlen.pl

    ReplyDelete
  65. Justyna Wysocka
    saymejustine@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Edyta Kołek
    dytkaa89@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Barbara Posłuszna
    famfaramfam@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Joanna Babiarz
    gothic.joan@poczta.fm

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. Kamila Sobczak
    kama-sobczak@wp.pl

    ReplyDelete
  71. Wiktoria Kierżencewa
    v.kerzhentseva@wp.pl :)

    ReplyDelete
  72. Katarzyna Piasek
    kaskapiasek@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Oliwia Wala
    oliwia-wala@wp.pl

    ReplyDelete
  74. Patrycja Chochół
    patrycja.chochol@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Katarzyna Kołodziej
    redzio153@vp.pl

    ReplyDelete
  76. Urszula Zaniewska
    urszula.zaniewska@wp.pl

    ReplyDelete
  77. Alix Wójcik , aleksandrawojcik24@wp.pl

    ReplyDelete
  78. Agata Spera
    es.agata@tlen.pl

    ReplyDelete
  79. Monika Kaszewska
    czekoladowa.pani@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Piątek Ewa
    piatekewa@gazeta.pl

    ReplyDelete
  81. Patrycja Bugała
    gemma@poczta.onet.eu

    ReplyDelete
  82. Monika Wolińska
    moniska1305@wp.pl

    ReplyDelete
  83. Klaudia Krasuska
    kklaudia94@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Bogna Wróż
    boginw@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Michaela Krídlová
    michaela.kridlova@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Katarzyna Griksa

    k.griksa@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Beata Żuk
    beata_zuk@vp.pl

    ReplyDelete
  88. Magdalena Mieszawska

    mmieszawska@op.pl :)

    ReplyDelete
  89. kara.kruczek@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Agnieszka Chwedorowicz
    encymona@gmail.com

    ReplyDelete
  91. jesteś jedną z niewielu dziewczyn, która wygląda fenomenalnie w futrze :)

    Kasia Surowik
    katarzyna.surowik@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Agata Rzepka
    ade21@wp.pl

    ;)

    ReplyDelete
  93. torebka jes wprost zachwycająca!

    thxcoco.blogspot.com

    ReplyDelete
  94. Adrianna Murawka
    amurawka@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  95. Patrycja Pawlak
    emeruu@o2.pl

    ReplyDelete
  96. Weronika Ziółkowska
    weronikaziolkowska@gmai.com

    ReplyDelete
  97. Anna Stark - na facebook'u, Anna Świetlik - prawdziwe.

    anonimowa511@gmail.com

    ReplyDelete
  98. a.jarczewska@onet.pl

    ReplyDelete
  99. Ksenia Ćwik ksenia92@vp.pl

    ReplyDelete
  100. Paulina Korzeń
    paulee@o2.pl

    ReplyDelete
  101. Bardzo fajnie to wygląda, szkoda że tylko 1 zdjęcie.

    ReplyDelete
  102. Kamila Kruk
    krukamila@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    ReplyDelete
  104. Joanna Cieślińska
    Shadylane_18@interia.pl

    ReplyDelete
  105. Joanna Bocheńska

    funny-hill@o2.pl

    ReplyDelete
  106. Lucyna Wesołowska

    lucywesolowska@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Łucja Stangierska
    pretty.egoistic@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Martyna Siejko
    martynkka123@wp.pl

    ReplyDelete
  109. Katarzyna Szornak
    kas69@poczta.fm

    ReplyDelete
  110. agnieszka zaniewicz
    agusiek37@wp.pl

    ReplyDelete
  111. Agnieszka Kot kitty899@wp.pl

    ReplyDelete
  112. Sylwia Mocek
    s_mocek@wp.pl

    ReplyDelete
  113. Kamila Banaszczyk
    kamila.yk5@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Ewa Skowronek
    uanset@op.pl

    ReplyDelete
  115. Aleksandra Jaworska
    buffpuff@wp.pl

    ReplyDelete
  116. Michalina Długiewicz
    nemeyeth_29@op.pl

    ReplyDelete
  117. Magda Mleczko
    magdamleczko@op.pl

    ReplyDelete
  118. gosiastepien7@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Hanna Gieryszewska
    hannamelania@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Malwina Wróblewska

    malwka96@onet.pl

    ReplyDelete
  121. Anna Bernat
    bernatanna@onet.eu

    ReplyDelete
  122. Kamila Makowska
    makowska.kamila6@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Karolina Gierdziejewska
    yagoda_she@wp.pl

    ReplyDelete
  124. Iwona Kaczkowska
    iwonakaczkowska@interia.pl

    ReplyDelete
  125. Kinga Dimitrowa
    kinga.dimitrowa@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Agnieszka furmanik

    aga_furmanik@o2.pl

    ReplyDelete
  127. Marta Wójcicka
    marta.43@interia.pl

    ReplyDelete
  128. Sandra Adamus
    sanda116@vp.pl

    ReplyDelete
  129. Amelia Stańczyk
    amelie.justine@gmail.com

    ReplyDelete
  130. marta.par@wp.pl
    Marta Parada

    ReplyDelete
  131. Patrycja Kamińska
    patycake@wp.pl

    ReplyDelete
  132. agata.parada@wp.pl

    Agata Parada

    ReplyDelete
  133. Marta Kiernicka
    karczoch_07@tlen.pl

    ReplyDelete
  134. martyna dobrzanska martyna.dob@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Małgorzata Rakoczy
    goszulka9@wp.pl

    ReplyDelete
  136. Agnieszka Zenderowska
    agusss555@wp.pl

    ReplyDelete
  137. Marzena Kocurek
    marzanna.ka@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Martyna Dubińska
    dubinskam@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Jola Grzybek
    jola.grzybek@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Karolina Stola
    karolciuniuskaa@wp.pl

    ReplyDelete
  141. Agata Stawikowska

    agataa8@o2.pl

    ReplyDelete
  142. Agata Walter
    agata.walter@gmail.com

    ReplyDelete
  143. eksplozja77@tlen.pl

    Ani Kazarian

    ReplyDelete
  144. Magda Gac
    madr.gac@gmail.com

    ReplyDelete
  145. Sylwia@woskowicz.pl
    Sylwia Woskowicz

    ReplyDelete
  146. Laia Diaz

    laia_ds@hotmail.com

    ReplyDelete
  147. Kinga Bednarczyk
    fullopcja@o2.pl

    ReplyDelete
  148. Marta Trochim
    tmarta11@o2.pl

    ReplyDelete
  149. Sylwia Wiśniewska
    syskaaa13@wp.pl

    ReplyDelete
  150. Karolina Sanocka

    kokainazkokakola@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Claudia Podleśny

    claudia@podlesny@gmail.com

    ReplyDelete
  152. marissia56@wp.pl

    Żaneta
    Bielecka

    ReplyDelete
  153. Olga Borkowska
    olga_borkowska@wp.pl

    ReplyDelete
  154. Iwona Barzyk
    iwona1904@autograf.pl

    ReplyDelete
  155. Katarzyna Chojnowska
    katarzynach1991@wp.pl

    ReplyDelete
  156. Marta Tatarowicz

    marta.tatarowicz@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Marta Kołodziejska,
    mejdinka@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Jamie Chen
    TheFancyTeacup@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Agnieszka Wojnarowska
    aa.wojnarowska@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Ela Andrzejewska
    elciaa1004@wp.pl

    ReplyDelete
  161. Natalia Szeszko
    naataa95@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Laura Badawika
    laura156@autograf.pl

    ReplyDelete
  163. Milena Maćkowska
    milena_mackowska@o2.pl

    ReplyDelete
  164. Daria Chmielińska

    ascolta@wp.pl

    ReplyDelete
  165. boskie futerko!

    Gabriela Grębska
    bisiuczka9@interia.pl

    ReplyDelete
  166. Monika Semko
    moniczkaa3@wp.pl

    ReplyDelete
  167. Aleksandra Stawowczyk
    stawowczyk.a@op.pl

    ReplyDelete
  168. Lidia Rudomino
    lidekru@wp.pl

    ReplyDelete
  169. Justyna Gadowska
    just.gadowska@gmail.com

    ReplyDelete
  170. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  171. Daria Brudnicka
    dbrudnicka@o2.pl

    ReplyDelete
  172. Adrianna Rudny
    ada_20795@o2.pl

    ReplyDelete
  173. Dominika Rogowska
    wrednalalka18@wp.pl

    ReplyDelete
  174. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  175. Marta Janiec
    rocktechnika@gmail.com

    ReplyDelete
  176. Karolina Nowak
    karolina.szczepan.89@gmail.com

    ReplyDelete
  177. Kinga Rackiewicz
    KRackiewicz@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Karolina Masłowska karka696@wp.pl

    ReplyDelete
  179. Karolina Tuszyńska
    kolia@op.pl

    ReplyDelete
  180. Kasia Koprowska
    kkoprowska89@wp.pl

    ReplyDelete
  181. Anna Panek
    anika0688@wp.pl

    ReplyDelete
  182. p.m.szustak@gmail.com

    To nieprawda, że jest zimno w sztucznych futrach.
    Ja mam swoje już drugi rok i jest bardzo cieplutkie. Na pewno jest w nich o wiele cieplej niż w płaszczykach.

    ReplyDelete
  183. Diana R.
    dianula356@buziaczek.pl

    ReplyDelete
  184. Ania Siubdzia
    ania-siubdzia@wp.pl

    ReplyDelete
  185. Anna Mąka
    anna.maka@o2.pl

    ReplyDelete
  186. Izabela Chomińska
    i.chominska@gmail.com

    ReplyDelete
  187. Gabriela Stawarz
    gabis165@interia.pl

    ReplyDelete
  188. Beata Strumnik
    kinmurts12@o2.pl

    ReplyDelete
  189. Karolina
    smulson193@gmail.com

    ReplyDelete
  190. Milena Walczak

    milena.walczak.93@gmail.com

    ReplyDelete
  191. Katarzyna Płochocka
    katarzyna-plochocka@wp.pl

    ReplyDelete
  192. Anna Alina Tokarska,
    pannanatasha@onet.pl

    ReplyDelete
  193. Witam,chciałam zapytać czy wiesz może gdzie można dostać buty które ma Małgorzata Kożuchowska,w serialu Rodzinka.pl ,bo przeczytałam że wygrałaś konkurs na stylizację Natalii Boskiej.Z góry dziękuję za odpowiedź. e-mail patrycja8880@vp.pl

    ReplyDelete
  194. Natalia Jaworska
    janatala3@wp.pl

    ReplyDelete
  195. Małgorzata Klinik
    gogo302@wp.pl

    ReplyDelete
  196. kasia pilch
    kasia433@onet.eu

    ReplyDelete
  197. Marta Franieczek
    martaff@vp.pl

    ReplyDelete
  198. Karolina Radziejewska
    maslanypaluch@gmail.com

    ReplyDelete
  199. Zosia Firlejczyk
    zoffir@gmail.com

    ReplyDelete
  200. Weronika Kuziara

    kuziara.weronika@gmail.com

    ReplyDelete

Blog Archive