HELLO SWEETIE!
11.8.11Protect me from what I want
Placebo
______________________________________________
Dzisiejszego zestawu nie miałam jeszcze okazji nigdzie założyć, ale w niedzielę wybieram się na małe przyjęcie i planuję ubrać się właśnie w to. Mam jednak dwie opcje - z gumowymi balerinkami od Luuluu.pl, różową kopertówką, lub z wysokimi platformami i dobrze Wam już znanym woreczkiem z h&m. Jak myślicie, którą opcję wybrać? ;-)
Przypominam też o konkursie w poprzedniej notce oraz o konkursie romwe, w którym możecie na mnie zagłosować KLIK. Zachęcam też do obserwowania bloga, już niedługo loteria z romwe, a do wygrania 80$ do wydania w sklepie! *.*